SEMERCİOĞLU GRUP

Semercioğlu grup, 1946 yılında kurucusu Ali KÜÇÜKÇAL ile ticarete başlamıştır. Meyve, sebze alım satımı ile başlayan ticari faaliyetlere 1956 yılında kütük ticareti de eklenmiştir. 1970 yılların başında aile fertlerinin işe dahil olmasıyla birlikte lojistik, toplu taşıma ve turizm sektörlerinde başarılara imza atılmıştır. 1997 yılında genç neslin yönetime katılmasıyla beraber toptan ve perakende gıda sektörüne adım atılmıştır.

Semercioğlu Grup, 2001 yılının başlarında Gedik Piliç A.Ş. ile sözleşme imzalayarak firmanın Denizli bölge distribütörlüğünü almıştır. Temelini sağlam kuran firmamız büyüme trendini yakalayarak sırasıyla Nazilli, Fethiye, Antalya bölge ve devamında da Isparta – Burdur bölge distribütörlüğünü bünyesine katarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. 2012 yılı ile birlikte Gedik Piliç markasının distribütörlüğünü yaptığımız tüm bölgelerde gıda sektöründeki başarımızı perçinlemiş olduk.

Semercioğlu Grup olarak, 80 çalışanımız ve 40 araçlık filomuzla tüm müşterilerimize günlük hizmet vermekteyiz. Anında hizmet ve istikrarlı nokta ziyaretlerimiz ile büyümeye ve bünyemize yeni bayilikler katmaya devam edeceğiz.

1400
MEMNUN MÜŞTERİ
80
ÇALIŞAN
40
ARAÇ FİLOSU
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

1946’da BAŞLAYAN SERÜVEN